Maja w Ogrodzie

"Maja w ogrodzie" to magazyn poradnikowy TVN Meteo, dotyczący pielęgnacji roślin i projektowania ogrodów. Istnieje od 10 lat, a do tej pory powstało ponad 500 odcinków programu.
Gospodyni programu - Maja Popielarska - raz w tygodniu zaprasza do odwiedzenia ciekawego ogrodu. W trakcie programu przedstawia niezwykłe pomysły i aranżacje, a także zachęca do wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

W nowy rok, TVN wyemitował program nagrany w naszym ogrodzie latem 2014 roku. Koniecznie zobaczcie ten odcinek "Rodzinny ogród na słonecznym zboczu (odc. 529)"

Artykuł "Dobry projekt piękny ogród"

Artykuł ukazał się w "Własny Dom" 2/2008 do pobrania w PDFie
Program wymagany do odczytania plików PDF dostępny jest z tej strony LINK

Artykuł "Jesienna dzikość traw"

Artykuł ukazał się w "Weranda" 11/2008 do pobrania w PDFie
Program wymagany do odczytania plików PDF dostępny jest z tej strony LINK

Rok Traw

"Rok Traw" w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu

W 2008 roku w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu, w związku z "Rokiem Traw" od wiosny do jesieni podziwiać można było rabaty i aranżacje w donicach. Wśród eksponowanych roślin były trawy, turzyce i inne rośliny o wygładzie zbliżonym do traw. Większość traw i turzyc pochodziła z naszej Szkółki, a aranżacje rabat powstały przy naszym udziale. Pod koniec września 2008 r. odbył się kiermasz, na którym można było nabyć produkowane przez nas trawy i inne rośliny.

Polub Nas!